تبلیغات

چرا از این خاک برندهای جهانی برنمی خیزد؟

برای این که یک برند بتواند مورد ترجیح مخاطبش واقع شود، در او وفاداری ایجاد کند و یا حتی به عنوان هویت مشتری خود ایفای نقش کند، نیازمند فوائدی احساسی است. توجه به فوائد برند از این رویکرد فلسفی برآمده است که هر برندی قرار است در زندگی مشتریان خود نقش کاهش دهنده زحمات و رنجها و یا افزایش دهنده ... بیشتر بخوانید »

چگونه برند عاطفی ایجاد کنید؟

۱-از مشتری محوری به مردم محوری. برندسازی عاطفی بیشتر ارتباط برقرار کردن با مشتریان و شرکایتان است. همانند آن است که شخصا با دل و ذهنشان صحبت می کنید. برندسازی عاطفی ایجاد احترام متقابل و جذب کردن است. از این نظر که مشتریان می آیند و می روند، کاری کنید که آنها احساس تعلق به شرکت شما کنند و بدانند که آنها بخشی ... بیشتر بخوانید »

باید و نبایدهای نام گذاری برند / از رویکردهای حرفه ای تا زرنگی‫ های دورهمی‬‬‬‬‬‬

سال‫ها پیش که تصمیم گرفتیم کار تبلیغات و برندسازی را در ایران ادامه دهیم، یکی از بخش های کار را هم فعالیت در زمینه نامگذاری برند دیدیم. پس از انجام دو پروژه موفق، یک شرکت بزرگ دولتی با دلارهای نفتی به خاطر دیدن همین سابقه کارها به سراغ مان آمد. در همان ابتدا پس از دیدن رزومه ما و تعداد ... بیشتر بخوانید »

چگونه ارائه ی جذاب داشته باشیم؟

تصور کنید درب سالن همایش باز شده و افراد یکی پس از دیگری با لبخند رضایتی که در چهره دارند از سالن خارج می شوند. تقریبا همه شان مشغول صحبت و تبادل نظر در مورد مورد سخنران و سخنرانی جذابی که وی ارائه داده است هستند. حتی برخی از افراد به امید دیدار و همکلامی حتی در حد چند ثانیه ... بیشتر بخوانید »

۱۰ هشتگی که دنیای تبلیغات را شکل دادند

هشتگ با توییتر به وجود آمد اما از آن زمان به بعد به بخشی از زبان دنیای آنلاین تبدیل شد. هشتگ ها مثل jingleها و taglineها جزئی اساسی از عرصه تبلیغات را به خود اختصاص می دهند. آن ها را می توان به وفور در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی و حتی آگهی های تبلیغاتی چاپی یافت. حالا دیگر هشتگ ها ... بیشتر بخوانید »

بسته بندی که شما را به گذشته می برد

بسته بندی به عنوان نخستین مشخصه یک کالا در ایجاد ارتباط مشتری با محصول نقش تعیین کننده ای بازی میکند. به شکلی که خلاقیت در طراحی بسته بندی کالاها و اجناس و محصولات مختلف به عنوان یکی ازارکان حلقه ی فروش محسوب میشود. این روزها نوعی بسته بندی بسیار ساده که درگذشته رایج بود برای برخی فروشگاه ها و واحدهای ... بیشتر بخوانید »

الگو S.A.V.E

یکی از چالش های اساسی اکثر شرکت های B2B این است که چگونه می توانند ارزش خدمات خود را بالا ببرند و خود را از “ارائه دهنده خدمات” به “شریک راهبردی” به مشتریان خود بشناسانند. الگو S.A.V.E مبتنی بر تکنیک کلاسیک ۴P جهت نیازهای خاص شرکت B2B است. این تکنیک در مجله کسب و کار هاروارد به چاپ رسیده و ... بیشتر بخوانید »

آغاز بروز رسانی و ثبت اطلاعات کانون های آگهی و تبلیغاتی در سامانه تبلیغات

با بهره برداری ازسامانه الکترونیکی تبلیغات، صاحبان امتیاز و مسئولان کانون های آگهی و تبلیغاتی می توانند با مراجعه به این سامانه به نشانی www.e-tablighat.ir نسبت به بروز رسانی ثبت اطلاعات کانون خود اقدام کنند. دکتر محمّد حیدری مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ ضمن بیان مطلب فوق، با اشاره به سوابق راه اندازی و ... بیشتر بخوانید »

برند شخصی چیست و چرا شما به آن نیاز دارید؟

 برند شخصی چیست؟ چرا من نیاز دارم برند شخصی خود را تبلیغ کنم؟ چگونه برند شخصی به وجود آوریم؟ البته میتوان گفت شما برند شخصی ایجاد نمی کنید، شما هم اکنون آن را دارید. اگر به این گفته اعتماد ندارید؟ نام خود و در ادامه ی آن نام شهر خود را در گوگل جستجو کنید. اگر شما صفحه فیسبوک دارید ... بیشتر بخوانید »

پیچیدگی های برندینگ گردشگری

برندسازی گردشگری مفهومی جدید در علم بازاریابی در صنعت گردشگری می باشد. بیشتر تحقیقاتی که تا به اکنون انجام شده است، حول محور مقایسه میان تفاوت های برندینگ مکان و برندینگ محصولات مصرفی بوده است تا تمایزات و تفاوت های استراتژی ها و فرآیند برنامه ریزی های هریک مشخص شود. نتایج نشان داده است که برندسازی گردشگری مسیری کاملا متفاوت ... بیشتر بخوانید »