تکنولوژی

بیلبورد سحرآمیزی که محو می‌شود !

<style type=”text/css”> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style> ایده‌پردازی در هر کمپین تبلیغاتی و بازاریابی مهم‌ترین عامل در موفقیت آن خواهد بود. هم‌راستا بودن محتوای ایده با موضوع مورد بحث و نزدیکی آن با ذهن مخاطب می‌تواند میزان اثرگذاری و در نتیجه درصد موفقیت یک کمپین بازاریابی یا تبلیغاتی را بالا ببرد. هرساله فستیوال شعبده‌بازی در شهر کبک کانادا (Quebec City ... بیشتر بخوانید »

برندهای گمنام چینی وارد می شوند

شاید این جمله را تازگی ها بارها شنیده باشید که «همه چیز در حال چینی شدن است». از کالاهای بی‌دوام و بادوام ریز و درشت دوروبرمان که بگذریم، برخی از خوردنی‌ها نیز اخیرا با برچسب چینی وارد کشورمان می شوند و این احساس را در ما تقویت می کند که چینی شدن در وجود ما هم رخنه کرده است. در ... بیشتر بخوانید »

ســـــونـــــی ظهــور نامـی بــزرگ درتکنولــوژی جهـــــان

بازاریابی و تبلیغات تجاری از جمله راه کارهای مهم در پیشبرد اهداف اقتصادی و موفقیت یک موسسه و شرکت است و با تدابیر خوب در این دو زمینه می توان راه موفیت را هموار کرد . کمپانی های بزرگ و موفق در جهان همواره درامور « بازاریابی » و « تبلیغات » توانسته اند گام های بزرگی بردارند. کمپانی « ... بیشتر بخوانید »

گـــــرافیــــک و هویـــت بومـــی مـا

  ارزش های هنری و ماندگار طراحی گرافیک به موفقیت آن در ایجاد ارتباط با مخاطب و هم زبانی بستگی دارد. گاه ، هر چند به ندرت با آثاری روبه رو می شویم که پنجره ای را رو به چشم انداز حیات انسان می گشایند ، مخاطب را از سطح زندگی عادی و روزمره بر می کشند وبه وضع و ... بیشتر بخوانید »

نمایش ماهیت سوژه ، مهمترین رکن در عکاسى تبلیغاتى

    نمایش ماهیت سوژه ، مهمترین رکن در عکاسى تبلیغاتى آشکار است که هدف نهایى هر اعلان تبلیغاتى ، ترغیب مخاطبین به برطرف کردن نیاز خود از طریق یک علامت تجارى خاص مى باشد و طبیعى است که از دو عامل اصلى شکل گیرى اعلانات تبلیغاتى، یعنى عکس و طرح گرافیکى متوقع باشیم که در جهت نیل به همین ... بیشتر بخوانید »