بازرگانی

به امتحـــانش مـــی ارزد – دنیای غریب تیزرهای تلویزیونی

  دنیای آگهی های تلویزیونی دنیای غریبی است . یک آگهی در آن واحد می تواند هم یک بیننده مشتاق و جدی یک برنامه را جلب کند ، و هم یک بیننده بی حوصله و بی اشتیاق را که کانال های تلویزیونی را دائم عوض می کند تا برنامه ای باب طبع خود گیر بیاورد. دیوید زلند امروز یکی از ... بیشتر بخوانید »

نیاز بازار ، شتاب تبلیغات را تعیین می کند

دکتر شهرام مفاضی ، مدیر عامل «کیا گرافیک» در سال ۱۳۷۲ مدرک دکتری پزشکی خود را گرفت و در همان سال در زمینه چاپ و نشر کتب پزشکی مشغول به فعالیت شد . در سال ۱۳۷۷ فعالیت شرکتش تدریجاً به سوی خدمات چاپ و تبلیغات گرایید . وی با درک مقتضیات صنعت چاپ و تبلیغات گرایید . وی با درک ... بیشتر بخوانید »

بررسی جایگاه حقوق تبلیغاتی در مطالعات حقوقی ارتباطی

گفتگو با دکتر کاظم معتمد نژاد استاد علوم ارتباطات گفت وگو: احسان قاسمی افشار اشاره: روان شناسی، اقتصاد، جامعه شناسی، حقوق، ارتباطات، الکترونیک، گرافیک، طراحی صنعتی، فناوری های چاپ و نشر و تمام آن عناصری که به یک نشانه تبلیغاتی وجود و هویت می بخشند، برخاسته از علومی هستند که درکناریکدیگر به خدمت دانش تبلیغات درآمده اند. پروفسور معتمدنژاد، در ... بیشتر بخوانید »

به ده دلیل مردم از شما خرید نمی کنند

  در این مقاله ده دلیل ساده ولی مهم عنوان شده که می توانند در مورد تجارت شما هم صادق باشند. شاید بارها این سوال را از خود پرسیده باشید که چرا مردم از من خرید نمی کنند. دلایل زیر به شما کمک می کنند تا استراتژی بازاریابی و فروش تجارت الکترونیکی خود را بازنگری کنید. ۱ – یکی ازعوامل ... بیشتر بخوانید »