بایگانی نویسنده: admin

چرا از این خاک برندهای جهانی برنمی خیزد؟

برای این که یک برند بتواند مورد ترجیح مخاطبش واقع شود، در او وفاداری ایجاد کند و یا حتی به عنوان هویت مشتری خود ایفای نقش کند، نیازمند فوائدی احساسی است. توجه به فوائد برند از این رویکرد فلسفی برآمده است که هر برندی قرار است در زندگی مشتریان خود نقش کاهش دهنده زحمات و رنجها و یا افزایش دهنده ... بیشتر بخوانید »

نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته تهران ۹۶ چهاردهمین دوره، در تاریخ ۱۲ الی ۱۵ دی ماه ۹۶ برگزار می شود.

تاریخ شروع:سه شنبه ۹۶/۱۰/۱۲ (۰۱/۰۲/۲۰۱۸)تاریخ پایان:جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ (۰۱/۰۵/۲۰۱۸)نوع نمایشگاه:بین المللی وب سایت:avin-co.ir تلفن:۰۲۱-۲۲۰۲۰۲۴۸ محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تهران آدرس: تهران، بزرگراه چمران بیشتر بخوانید »

پنجمین نشست هم اندیشی اعضای انجمن صنفی کانونهای تبلیغاتی فارس

با سلام و احترام بدینوسیله از اعضای انجمن صنفی کانونهای تبلیغاتی فارس دعوت میگردد در پنجمین نشست هم اندیشی مورخ دوشنبه اول آبانماه ساعت پنج بعدازظهر حضور بهم رسانید. تلفن هماهنگی: ۳۲۲۷۹۸۱۱ بیشتر بخوانید »

نکات مهم در مصاحبه شغلی

گر خود را برای یک مصاحبه شغلی آماده می‌کنید، باید ابتدا مقدمات لازم را فراهم کنید. قبل از انجام این کار باید تکلیف خود را مشخص کنید که می‌خواهید حرف چه کسی را گوش دهید. آیا باید به توصیه همکارتان توجه کنید که می‌گوید برای مصاحبه باید با کت و شلوار ظاهر شوید حتی وقتی شرکت مورد نظرتان در زمینه ... بیشتر بخوانید »

کارمندان خود را در کدام بخش به کار گیریم؟

برای اینکه تشخیص دهید کارمندان جدید را بهتر است در کدام بخش به کار بگمارید، می توانید به ترتیب زیر عمل کنید:   ۴۰۰ عدد آجر در اتاقی بگذارید و کارمندان جدید را به آن اتاق هدایت نمایید. آنها را ترک کنید و بعد از ۶ ساعت بازگردید. سپس موقعیت ها را تجزیه و تحلیل کنید: – اگر دارند آجرها ... بیشتر بخوانید »

پنج عامل مهم برای شناختِ مشتری مناسب

این مطلب می خواهیم روش ابداعی پاول مندوجا، را بررسی کنیم. روزی در رستورانی همراه با دو تن از دوستانش، وقت تلف می کرد که ناگهان متوجه این حقیقت شد که آینده این کار چیزی جز تباهی و سیاهی نیست. با خود گفت: «هی! اگر دست از این وقت تلف کردن نکشی، به زودی جنازه متعفن ات را در گودالی ... بیشتر بخوانید »

لحن صدای شما می تواند موجب تقویت یا تضعیف برند شخصی تان شود

طالب زیادی در مورد یافتن “لحن” برند (روشی منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مشتریان)، نوشته شده و در مورد آنها صحبت شده است. البته این امر در مورد برندسازی شخصی نیز صادق است. همچنین به عنوان یک برند شخصی، باید بتوانید “صدای” خاصی برای ارتباط با افرادی که در اطراف شما هستند، هم در نوشته و هم در کلام خود، پیدا ... بیشتر بخوانید »

چگونه برند عاطفی ایجاد کنید؟

۱-از مشتری محوری به مردم محوری. برندسازی عاطفی بیشتر ارتباط برقرار کردن با مشتریان و شرکایتان است. همانند آن است که شخصا با دل و ذهنشان صحبت می کنید. برندسازی عاطفی ایجاد احترام متقابل و جذب کردن است. از این نظر که مشتریان می آیند و می روند، کاری کنید که آنها احساس تعلق به شرکت شما کنند و بدانند که آنها بخشی ... بیشتر بخوانید »

۱۰ دیدگاه اشتباه رایج در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در این مقاله پرویز شمس کارشناس دیجیتال مارکتینگ، ۱۰ اشتباه رایج کسب و کارهای ایرانی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و دیدگاه های اصلاحی آنرا با شما در میان می گذارد. ۱-دیدگاه اشتباه : هدف اصلی از حضور در شبکه‌های اجتماعی جذب تعداد بالای فالوئر است. دیدگاه صحیح : جذب فالوئر هدف نیست، بلکه صرفا ابزاری برای رسیدن به هدف بازاریابی در شبکه‌های ... بیشتر بخوانید »

اعتقاد به دانش، برای ورود به بازارهای جهانی

عتقاد به دانش، درسی که باید برای ورود به بازارهای جهانی آموخته شود! وقتی صحبت از بازاریابی جهانی به  میان می آید ذهن من بی درنگ به سراغ مرور خاطرات و تجاربم در بازارهای کشور ترکیه و همکاری با شرکتها، مدیران و متخصصان ترکیه ای در سالهای دور و نزدیک می رود.  تامل در این تجارب مرا به یک نقطه ... بیشتر بخوانید »